Türkçe | English
             
 
Haberler
Fransa\'da fotoğraf yarışmasına katıl, Strazburg\'a gitme şansı yakala!
Polonya da 1 YİL AGH Imkani
Letonya da 11 Aylik AGH Imkani
CALL FOR EVS VOLUNTEER in THESSALONIKI
Komurden de Kara Gunumuz
Polonya da 10 Ay AGH Imkanı
EVS in Thessaloniki for 10 months
Romanya da Genclik Demokrasi Projesi için Katilimci Araniyor
Romanya da 1 Yil AGH Imkanı
Polonya da AGH Firsati ile Yeniden Kesif
Romanyada Kisa ve Uzun Donem AGH
BEST EVS ile Polonya da 1 yil AGH
POLONYA DA 1 YIL AGH
7. Peaceboat Türk-Japon buluşması başvuru sonuçları
Şifremi Unuttum | Üye Olmak İstiyorum
Kullanıcı Adı :
Şifre :
 
 
    Polonyada Gençlik Değişimi
    Kabul Edilmiş Bir Proje Gönüllü Aranıyor (Polonya)
    RIGHT HERE, RIGHT NOW! (italya) projesine katılımcı aranmaktadır
    Selanik`te AGH yapmak ister misiniz
    Benim Haklarım Benin Hikayem
    A new COMPASS has arrived!!
    T-Kit No. 12 - Youth transforming conflict
Haberler  »  5. Türk-Japon Kültürel Buluşması için katılımcılar ARANIYOR!!!
 

Daha önce 4 kez gerçekleştirdiğimiz etkinliğe bugüne kadar 118 Türk 120 Japon katılımcı olmak üzere 238 genç katılmıştır. 1 gün süren aktivitede Türk ve Japon katılımcıların birbirlerinin kültürlerini tanımalarına yönelik aktivitelere yer verilmektedir.

 

Bu senede 1 günlük kültürel buluşma gerçekleştirilecek ve 2 ülke katılımcıları birbirlerinin kültürlerini daha yakından tanıma fırsatı bulacaklardır.

 

TREX ve Peace Boat ortaklığıyla 21 Mayıs 2011 Cumartesi 5. sü düzenlenecek olan Türk-Japon Kültürel Buluşması için katılımcılar aranmaktadır. İlgilenen arkadaşların 11 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 24.00’a kadar başvuru formunu  info@trexevs.org adresine yollamaları rica olunur. Yapılan değerlendirme sonucunda, başvuru sonuçları en kısa sürede mail adreslerine bilgilendirme Mesajı şeklinde iletilecektir. Başvuranlarını yapan arkadaşların maillerini kontrol etmeleri rica olunur. Projemiz izmir’de ikamet eden gönüllülere açıktır.

 

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Projeye dair önemli bilgiler;

  • Proje Selçuk ve Şirince’de gerçekleştirilecektir.
  • Projeye katılım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
  • Projeye katılmaya hak kazananların projenin gerçekleşeceği yere ulaşımları İzmir’den tarafımızca ayarlanan araç aracılığıyla sağlanacaktır ve katılımcılardan herhangi bir ücret alınmayacaktır.
  • Katılımcılara Selçuk’ta öğle yemeği ve Şirince’de gözleme ile 5 çayı sunulacaktır ve buna dair herhangi bir ücret alınmayacaktır
  • Bu sayılanların dışındaki masraflar katılımcılara aittir.
  • Proje katılımcılarının proje öncesi ve proje sonrası gerçekleştirilecek olan bilgilendirme ve geri bildirim toplantılarına katılmaları zorunludur.
  • Proje katılımcılarına proje sonrasında Trex ve Peaceboat yetkileri tarafından imzalanmış katılım belgesi verilecektir.

 

Peace Boat Kimdir?

Peace Boat’ un ilk deniz yolculuğu 1983’ te bir grup, Japonya' nın Asya-Pasiflikteki eski askeri darbelerinin devlet tarafından sansürlenmesine cevap olarak, Japon üniversite öğrencileri ilk Barış Botu seyahatini organize etmiştir. İlk elden savaşı öğrenmek ve kişiden kişiye aktarma amacı ile gemiye imtiyaz verip komşu ülkeleri gezmektedirler. Barış, insan hakları, eşitlik v.b., konularda çalışan uluslar arası bir kurumdur. Gemileriyle ülkeleri gezip çalıştıkları konularda bilgilendirme yapmanın yanı sıra katılımcılarına da yol boyunca eğitimler vermektedirler.Yer imi / Paylaşmak Arkadaşlarınla Paylaş 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Copyright 2009, trexevs.org   Tüm hakları saklıdır