Türkçe | English
             
 
Haberler
Fransa\'da fotoğraf yarışmasına katıl, Strazburg\'a gitme şansı yakala!
Polonya da 1 YİL AGH Imkani
Letonya da 11 Aylik AGH Imkani
CALL FOR EVS VOLUNTEER in THESSALONIKI
Komurden de Kara Gunumuz
Polonya da 10 Ay AGH Imkanı
EVS in Thessaloniki for 10 months
Romanya da Genclik Demokrasi Projesi için Katilimci Araniyor
Romanya da 1 Yil AGH Imkanı
Polonya da AGH Firsati ile Yeniden Kesif
Romanyada Kisa ve Uzun Donem AGH
BEST EVS ile Polonya da 1 yil AGH
POLONYA DA 1 YIL AGH
7. Peaceboat Türk-Japon buluşması başvuru sonuçları
Şifremi Unuttum | Üye Olmak İstiyorum
Kullanıcı Adı :
Şifre :
 
 
    Polonyada Gençlik Değişimi
    Kabul Edilmiş Bir Proje Gönüllü Aranıyor (Polonya)
    RIGHT HERE, RIGHT NOW! (italya) projesine katılımcı aranmaktadır
    Selanik`te AGH yapmak ister misiniz
    Benim Haklarım Benin Hikayem
    A new COMPASS has arrived!!
    T-Kit No. 12 - Youth transforming conflict
Haberler  »  Web Sitemizin Özellikleri...
 

Herkese Merhabalar,

Tüm Renkler Eski Avrupa Gönüllü Hizmeti Gönüllülerinin Gençlik Derneği (TREX) bir süredir birçok farklı kişiye ulaşmakta. Gerek eski AGH gönüllüleri, gerek AGH yapmak isteyenler gerekse de GENÇLİK çalışanları tarafından ziyaret ediliyoruz. Ancak özellikle eski AGH gönüllüleri ile AGH yapmak isteyenleri buluşturan bir sistemi aşağıda anlatmak istiyoruz.  

Eski gönüllüler anasayfada kendilerine özel olarak ayrılan bölümden “üye olmak istiyorum” cümlesine tıkladıklarında aşağıdaki ekran karşılarına geliyor (Resim 1). Bu ekranda özellikle kendi AGH projeleri ile ilgili bilgileri paylaşıyorlar. Böylelikle AGH yapmış gönüllülerin bir veri tabanı oluşuyor. Bu veri tabanındaki iletişim bilgileri sadece TREX tarafından kullanılıyor ve hiçbir kişi ya da kurum ile paylaşılmıyor. Bunun yanında AGH gönüllüsü olmak isteyen arkadaşlara danışmanlık yapmak için de bir seçenek bulunuyor.

Bu seçeneği işaretleyen eski gönüllülere AGH yapmak isteyenler TREX üzerinden ulaşabiliyor. TREX’e anasayfamız üzerinden (AGH konusunda danışmanlık almak istiyorsan TIKLA) ya da e-posta yoluyla ulaşan ve danışmanlık almak isteyen arkadaşları TREX elindeki bilgiler doğrultusunda danışmanlık yapmak isteyen eski gönüllülere yönlendiriyor.

 

AGH yapmak isteyen gençler aynı zamanda “Eski gönüllüler” sekmesinden şu ana kadar kayıt yapmış olan eski gönüllülerin projeleri ve ülkeleri ile ilgili bilgileri görüntüleyebiliyor (Resim 2). Sağdaki büyütece tıklandığında ise ev sahibi kurum ve gönderen kuruluş ile ilgili bilgiler görüntülenebiliyor. Eğer eski AGH gönüllümüz danışmanlık yapmak istiyorum seçeneğini işaretlemişse bu bilgi de büyütece tıklandığında görülebiliyor.

Böylece eski AGH gönüllüleri hem projeleri ile ilgili bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmış oluyorlar hem de AGH yapmak isteyen arkadaşlar “eski gönüllüler” başlığı altından merak ettikleri ülke, proje ya da herhangi bir konu için TREX aracılığı ile eski gönüllülere ulaşabiliyorlar. Eski gönüllüler üyelik bilgileri ile sürekli sisteme girip güncelleme de yapabiliyorlar.

Eski ve yeni tüm gönüllüleri sitemize davet ediyoruz.

Sevgiyle ve gönüllülükle…

TREX

 

 Yer imi / Paylaşmak Arkadaşlarınla Paylaş 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Copyright 2009, trexevs.org   Tüm hakları saklıdır